cca 1900 Fiatal menyecske magyaros ruhában és nemzeti színű szalagon függő szarutülökkel, keményhátú fotó Leon H. budapesti műterméből. Bal felső sarkában kisebb felületi sérüléssel, karton körbevágva, kopott. 16x10 cm