14227.
Beendet 463. Fernauktion
Foto
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
cca 1890-1910 Vegyes keményhátú portré, táj és városrészlet fotó tétel, össz. 9 db, többek közt Zágráb/Agram Akadémia; Faaki-tó, Ausztria; portrék budapesti (Kurzweil, Koller, Strelisky) és kassai műtermekből (Skalnik és Fia), részben kopott és sérült, 10,5x16,5 és 21x13 cm közötti méretekben