Papp Jenő: A mai Magyarország erkölcsrajza. Korunk kritikája 1918-1933. Bp., 1934, Káldor (Világosság-ny.), 276 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, néhány kissé sérült lappal, az elülső szennylap kijár.