1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Auer, Ludwig: Heiligen-Legende mit Bild und Leben eines Heiligen für jeden Tag des Jahres. Donauwörth, [1942], Buchhandlung Ludwig Auer, 397+(3) p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, sérült gerinccel, belül a lapok túlnyomórészt jó állapotban.