19107.
Beendet 463. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Christmann, Fr.: Australien: Geschichte der Entdeckungsreisen und der Kolonisation. Bilder aus dem Leben in der Wildnis und den Stätten der Kultur der neuesten Welt. Lipcse, 1870, Otto Spamer. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászonkötés, márványozott lapélekkel, sérült gerinccel, foltos és kopott borítóval, címlapon régi tulajdonosi bélyegzéssel, foltos lapokkal.