Bücher: Jura

Zahl der Lose: 34

A m. kir. földmívelésügyi miniszter 1932. évi 99.000. számú rendelete az állategészségügyről szóló 1928. évi XIX. t.-c. életbeléptetéséről. Az 1928. évi XIX. törvénycikk az állategészségügyről. A m. kir. földmívelésügyi miniszter 1932. évi 100.000. számú rendelete az állategészségügyről szóló 1928. évi törvénycikk végrehajtása tárgyában. H.n., [1932], ny.n., 420 p. Korabeli félvászon-kötésben, viseltes, rossz állapotban.
19312.

Rufpreis:
3 000 HUF

19313.

Rufpreis:
3 000 HUF

Perenkívüli igazságügyi iratmintatár I.. Szerk. Bedő Mór. Hiselitz Gyula, Lányi Márton, Polakovics Ödön. Bp. 1911. Grill. 418 p. Kiadói egészvászon kötésben
19314.

Rufpreis:
1 800 HUF

Petrétei József: Magyar alkotmányjog II. Államszervezet Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
19315.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bedő Mór: Telekkönyv. Bp., 1913. Stampfel. Kiadói papírborítóval 74 + (1) p.
19316.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bárczay Oszkár: A hadügy fejlődésének története I. kötet. 68 ábrával. Bp., 1895, MTA. 350 p. Kiadói egészvászon sorozatkötésben. Müller-kötésben.
19317.

Rufpreis:
2 800 HUF

Károlyi István: Specimen tentaminis ex jure publico universali, gentium naturali et jure publico particulari regni Hungariae. Pest, 1816, Trattner. Papírkötésben, jó állapotban.
19318.

Rufpreis:
2 000 HUF

Közjog és közigazgatás. Grill-féle döntvénytár. X. köt.: 1906. Főszerk.: Vavrik Béla. Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Aranyozott gerincű vászonkötésben 540p.
19319.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

László Pál, nagymartoni: A bélyeg és illetékek iránti törvények és szabályok magyarázata. A hivatalos összeállítás szakaszai- és tételeihez. Bp., 1900, Grill Károly (Márkus Samu-ny.), 708 p. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, régi intézményi és tulajdonosi bélyegzőkkel (Zrumetzky Béla szolnoki kir. közjegyző, valamint fia, Zrumetzky Viktor (1880-1925), Szolnok polgármesterének névbélyegzőjével).
19320.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db törvénygyűjtemény: Az 1928. évi törvények gyűjteménye. Kiadja: a M. Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1929, Pesti Könyvnyomda Rt., XXIII+(1)+998 p. + Az 1932. évi törvények gyűjteménye. Bp., 1932, Athenaeum-ny., XI+(1)+259 p. Korabeli félvászon-kötésben, koszos, viseltes állapotban.
19321.

Rufpreis:
2 000 HUF

19322.

Rufpreis:
2 000 HUF

Erdészeti rendeletek tára. I. köt. Kiadja: A M. Kir. Földmivelésügyi Miniszter. Bp., 1938, M. Kir. Állami Nyomda, 291+(1) p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapszélekkel.
19323.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF