Tétel

Katalognummer:

19320.
Beendet 463. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD

Beschreibung:

László Pál, nagymartoni: A bélyeg és illetékek iránti törvények és szabályok magyarázata. A hivatalos összeállítás szakaszai- és tételeihez. Bp., 1900, Grill Károly (Márkus Samu-ny.), 708 p. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, régi intézményi és tulajdonosi bélyegzőkkel (Zrumetzky Béla szolnoki kir. közjegyző, valamint fia, Zrumetzky Viktor (1880-1925), Szolnok polgármesterének névbélyegzőjével).

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert