Fekete István:
Hajnal Badányban. Regény.
Budapest, (1942). Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. (Hornyánszky Viktor nyomdai műintézet rt.) 328 p. Első kiadás.
Fekete István regénye először folyóirat-folytatásokban, az Uj Idők hasábjain jelent meg. Példányunk fűzése kissé laza, az előzékeken kisebb javítások.
Aranyozott, illusztrált, enyhén sérült gerincű kiadói félvászon kötésben.