Tétel

Katalognummer:

20126.
Beendet 463. Fernauktion
Bücher: Jagd

Rufpreis:

3 000 HUF

16

Beschreibung:

Fekete István: Hajnal Badányban. Regény. Budapest, (1942). Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. (Hornyánszky Viktor nyomdai műintézet rt.) 328 p. Első kiadás. Fekete István regénye először folyóirat-folytatásokban, az Uj Idők hasábjain jelent meg. Példányunk fűzése kissé laza, az előzékeken kisebb javítások. Aranyozott, illusztrált, enyhén sérült gerincű kiadói félvászon kötésben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk