Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

Rákóczi album. II. Rákóczi Ferenc és kurucai. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n. [cca 1905], Pesti Napló (Hornyánszky Viktor-ny.) Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói rendkívül dekoratív, aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült elülső szennylappal, lapszéli szakadásokkal, kijáró lapokkal, egy táblán a kép szakadt, egy tábláról a kép levált, megviselt állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg