20094.
Beendet 463. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Szabó Zoltán: A szobai növények élete és gondozása. Népszerű Természettudományi Könyvtár. Bp., 1928., Kir. M. Természettudományi Társulat. Átkötött félvászon-kötés, a címlap és az utolsó lap javított, restaurált.