20075.
Beendet 463. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Magyar gazdák évkönyve 1891-re. Negyedik évfolyam. Szerk.: Löcherer Andor, Kormos Alfred és Kende Zsigmond. Bp., 1891, Magyar Föld, 212+51+25 (korabeli reklámok) p. A címlap hátoldalán 1891-es naptárral. Kiadói festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, az elülső szennylap és a címlap kijár, kopott borítóval.