Tétel

Rufpreis:

1 800 HUF

Beschreibung:

Kis kertész. A kertészsegédi képesítő vizsgára készülő kertésztanulók használatára. A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium kiadványa. Bp., 1929, "Pátria"-ny., VIII+336 p. Negyedik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, sérült, foltos borítóval, a 321-336. oldalak különváltak a fűzéstől.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras