1937 Vasuti utmutató. 56. évf. 399. sz. Szerk. és kiadó: Komlósi és Kiscsöpényi Komlóssy Vilmos. Egypengős vasúti útmutató nyári kiadás. hn., 1934, Komlóssy Vilmos, VIII+232 p. Vasúti menetrend és útmutató. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés, hiányzó hátsó borítóval, kopott borítóval.