Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Kosztolányi Dezső: Alakok. [Tárcák.] (Molnár C. Pál rajzaival.) Budapest, [1929]. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 144 + [2] p. Első kiadás. Kosztolányi Dezső humoros tárcanovellái jellegzetes társadalmi típusokról; a tárcák élén Molnár C. Pál grafikusművész szövegközti rajzaival. Az első kötéstáblán apró foltosság. (Könyvbarátok szövetsége.) Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk