Kosztolányi Dezső:
Alakok. [Tárcák.] (Molnár C. Pál rajzaival.)
Budapest, [1929]. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 144 + [2] p. Első kiadás.
Kosztolányi Dezső humoros tárcanovellái jellegzetes társadalmi típusokról; a tárcák élén Molnár C. Pál grafikusművész szövegközti rajzaival. Az első kötéstáblán apró foltosság.
(Könyvbarátok szövetsége.)
Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.