[Kölcsey Kende Klára] Kenneth, Claire:
Május Manhattanben. Regény. [Dedikált.]
New York, (1959). Bardoss & Nonn (Wireless Printing Corporation). 319 + [1] p. Első magyar nyelvű kiadás.
A címoldalon az írónő saját kezű aláírása, 1961-es dátumázással. Néhány oldalon apró foltosság, az első előzéken a gerincnél kisebb javítás.
Aranyozott, javított gerincű kiadói egészvászon kötésben.