Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Karinthy Ferenc: Epepe. Regény. (Dedikált.) Budapest, 1970. Magvető Könyvkiadó (Vas megyei Nyomdaipari Vállalat, Szombathely) 301 + [3] p. Első kötetkiadás. Dedikált: ,,Németh Andornak Karinthy Ferenc". A regény 1969 folyamán a Magyar Nemzet hasábjain jelent meg, folytatásokban, a védőborító fülein részletek az olvasói reakciókból. Aranyozott kiadói vászonkötésben, kiadói védőborítóban. Jó példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk