Tétel

Rufpreis:

1 800 HUF

Beschreibung:

A[rtur] Conan Doyle: Utazás a halál torkába. Regény. Ford.: Zigány Árpád. "Tolnai Világlapja" ajándéka. Bp., 1904, Magyar Kereskedelmi Közlöny, (Beer E. és Társa-ny.), 144 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, foltos lapokkal, laza, sérült fűzéssel, bélyegzéssekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras