Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Ady Endre: Ady Endre válogatott versei. Jaschik Álmos illusztrációival. Budapest, 1921. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. 234 p. + 8 t. (Jaschik Álmos színes, feliratos hártyapapírral védett illusztrációi). A költő halála után megjelent első Ady Endre-válogatást Dóczy Jenő rendezte sajtó alá. Valamennyi vers alatt az első kötetmegjelenés éve. Tezla 1. Jaschik Álmos rajzával illusztrált, enyhén sérült gerincű kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk