Ady Endre:
Ady Endre válogatott versei. Jaschik Álmos illusztrációival.
Budapest, 1921. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. 234 p. + 8 t. (Jaschik Álmos színes, feliratos hártyapapírral védett illusztrációi).
A költő halála után megjelent első Ady Endre-válogatást Dóczy Jenő rendezte sajtó alá. Valamennyi vers alatt az első kötetmegjelenés éve.
Tezla 1.
Jaschik Álmos rajzával illusztrált, enyhén sérült gerincű kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.