Ólomkristály kekszdoboz. cca XX. sz. eleje, fedelén hántolással elhatárolt ezüstpácolt rombuszban kézzel csiszolt legelő szarvasok ábrázolás. Jelzés nélkül, minimális kopottsággal, 18x12x9,5 cm