Tétel

Katalognummer:

11841.
Beendet 462. Fernauktion
Gläser

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Ólomkristály kekszdoboz. cca XX. sz. eleje, fedelén hántolással elhatárolt ezüstpácolt rombuszban kézzel csiszolt legelő szarvasok ábrázolás. Jelzés nélkül, minimális kopottsággal, 18x12x9,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras