Franciaország 1820. "Dieu nous l'a donné (Isten adta nekünk
)" bronz emlékérem Bordeaux hercegének születése alkalmából. Szign.: Raymond Gayrard (38mm) T:XF,VF ph, patina
France 1820. "Dieu nous l'a donné" bronze medallion commemorating the birth of the Duke of Bordeaux. Sign.: Raymond Gayrard (38mm) C:XF,VF edge error, patina