4 000 HUF
8db-os szocialista kitüntetés-tétel, benne "Kiváló Munkásőr" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény eredeti tokban + 1983. "Honvédelmi Érdemérem" 10, 15, 20 és 25 év után aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalagon (4xklf) + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 15 és 20 év után" zománcozott kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti de sérült tokban (2xklf) + 1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban T:UNC-XF