1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés sérült mellszalagon T:XF zománchiba Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on damaged ribbon, hallmarked on the ear C:XF enamel error NMK 175.