Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Olaszország ~1920. fehér háttér előtt vörös talpas keresztet és aranyszínű búzakalászt ábrázoló aranyozott, zománcozott bronz jelvény, "Johnson Milano" gyártói jelzéssel (15mm) T:XF kopott aranyozás Italy ~1920. gilt, enamelled bronze badge depicting a red pattee cross and a gold-colored wheat against a white background, with "Johnson Milano" maker's mark (15mm) C:XF worn gilt

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg