Werbungen

Zahl der Lose: 179

8 doboz különféle régi gémkapocs, rajzszög, gombostű, eredeti teljes dobozzal + modern fűzőgép kapoccsal
17144.

Rufpreis:
3 000 HUF

Retro Pepsi Cola táska kopott 35 cm
17145.

Rufpreis:
3 000 HUF

MALÉV bőrönd, műbőr, fehér, kopott, cca 37x46 cm
17146.

Rufpreis:
3 000 HUF

17147.

Rufpreis:
3 000 HUF

MALÉV bőrönd, műbőr, kék, kopott, cca 37x46 cm
17148.

Rufpreis:
3 000 HUF

Koh-i-noor nyomókapcsok illusztrált fém doboz, kopással, 17x22x9cm
17149.

Rufpreis:
5 000 HUF

Partegas és Ramon Allones kubai szivarok eredeti fajansz fedeles dobozai, jelzett, egyik fedél sérült, m: 20 cm
17150.

Rufpreis:
5 000 HUF

Malév reklámtárgyak: Alföldi hamuzó, felfújható strandlabda, mappa, benne prospektussal, használt színezővel, poggyászcímkékkel.
17151.

Rufpreis:
2 000 HUF

1892 Katalog der Westinghouse-Bremse Hannover, 1892. Schmorl & von Seefeld. 86 p + 26 t. részben kihajtható táblák. Vasúti alkatrészek, fémberendezéseket bemutató képes katalógus. Aranyozott egészvászon kötésben /  Illustrated catalog showing railway parts and metal equipment. Gilded full cloth binding
17152.

Rufpreis:
6 000 HUF
18

Stühmer fadoboz, kopott, 20x13 cm
17153.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szent István fa doboz, kopásokkal, 15,5×23×12 cm
17154.

Rufpreis:
2 400 HUF

8 darabos cigarettás, szivaros doboz tétel, fém és fa dobozokkal, klf méretben.
17155.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF