Werbungen Zahl der Lose: 179
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2989742
17144
462
Advertisement
8 doboz különféle régi gémkapocs, rajzszög, gombostű, eredeti teljes dobozzal + modern fűzőgép kapoccsal
3047483
17145
462
Advertisement
Retro Pepsi Cola táska kopott 35 cm
3101342
17146
462
Advertisement
MALÉV bőrönd, műbőr, fehér, kopott, cca 37x46 cm
3101343
17147
462
Advertisement
3101341
17148
462
Advertisement
MALÉV bőrönd, műbőr, kék, kopott, cca 37x46 cm
3101529
17149
462
Advertisement
Koh-i-noor nyomókapcsok illusztrált fém doboz, kopással, 17x22x9cm 3108795
17150
462
Advertisement
Partegas és Ramon Allones kubai szivarok eredeti fajansz fedeles dobozai, jelzett, egyik fedél sérült, m: 20 cm 3111495
17151
462
Advertisement
Malév reklámtárgyak: Alföldi hamuzó, felfújható strandlabda, mappa, benne prospektussal, használt színezővel, poggyászcímkékkel. 3104179
17152
462
Advertisement
1892 Katalog der Westinghouse-Bremse Hannover, 1892. Schmorl & von Seefeld. 86 p + 26 t. részben kihajtható táblák. Vasúti alkatrészek, fémberendezéseket bemutató képes katalógus. Aranyozott egészvászon kötésben / Illustrated catalog showing railway parts and metal equipment. Gilded full cloth binding 3107177
17153
462
Advertisement
Stühmer fadoboz, kopott, 20x13 cm
3107273
17154
462
Advertisement
Szent István fa doboz, kopásokkal, 15,5×23×12 cm 3103751
17155
462
Advertisement
8 darabos cigarettás, szivaros doboz tétel, fém és fa dobozokkal, klf méretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF