Tétel

Katalognummer:

17152.
Beendet 462. Fernauktion
Werbungen

Rufpreis:

6 000 HUF

18

Beschreibung:

1892 Katalog der Westinghouse-Bremse Hannover, 1892. Schmorl & von Seefeld. 86 p + 26 t. részben kihajtható táblák. Vasúti alkatrészek, fémberendezéseket bemutató képes katalógus. Aranyozott egészvászon kötésben / Illustrated catalog showing railway parts and metal equipment. Gilded full cloth binding

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg