Uhren Zahl der Lose: 77
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3106334
12332
462
90000
Watches
14K arany (Au) Doxa karóra. Jelzett, d: 35 mm szép számlap, működő szerkezet, jó bőr szíjjal 3108802
12333
462
Watches
Orosz stopperóra. Működik, kis kopással, számlap d:40 mm 3102950
12334
462
Watches
Oris Star 21 köves karóra. Mechanikus, dátumkijelzéssel, fém szíjjal, dobozában, minimális kopottsággal, számlap 28x230 mm 2945655
12335
462
26000
Watches
Roskopf fém tokos zsebóra. számlapon repedéssel működő, jó állapotban pontosan jár d: 51 mm
3111800
12336
462
Watches
MOM + Delta vekkeróra, nem működnek.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF