Uhren

Zahl der Lose: 77

cca 1950 Felicia svájci frakk óra, 17 köves, felhúzós szerkezet, működik, kis kopással, d: 40 mm
12272.

Rufpreis:
10 000 HUF

Seculus női karóra, kvarc, svájci gyártmány, jó állapotban, számlap d: 30 mm
12273.

Rufpreis:
3 000 HUF

11 darab karóra, zsebóra és szerkezet, változó állapotban
12274.

Rufpreis:
5 000 HUF

7 darab karóra, vegyes állapotban
12275.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Raymond Weil női karóra, Kvarc szerkezet aranyozott fém tok és szíj, jelzett, újszerű állapot, eredeti dobozában, pótszemekkel 30x21 mm
12276.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Petersen negyedütős Westminstert játszó kandallóóra. Felhúzó kulccsal, működik , oldalán kis sérüléssel 58 cm sz, m: 22 cm
12277.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Schwarzwaldi két súlyos kakukkos óra .Faragott fa, felesütős 24x18 cm
12278.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kienzle art deco asztali óra, számlapja sérült, működik, 13x17 cm
12279.

Rufpreis:
1 800 HUF
27

Schumann Arzberg 6 db porcelán tányérka klf kocsikkal. Matricás, jelzett, minimális kopással d: 9,5 cm
12280.

Rufpreis:
3 000 HUF

12281.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Pragotron galambász versenyóra. cca 1960, fémházas, órás által ellenőrizve, működik, 20x12x13 cm  ///  "Versenyek alkalmával a galambok kis gyűrűit apró kapszulákban a kulcs elfordításakor időpecséttel a tárolóba helyezve az érkezési sorrend később hitelesen ellenőrizhető."
12282.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Antik asztali óra ház, réz, fém, patinával, kopott, 10x7x11 cm
12283.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF