Nomeca női karóra, kézi felhúzós, másodpercmutatós, aranyozott fém szí... https://www.darabanth.com/de/462-Fernauktion/462.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Uhren~500012/Nomeca-noi-karora-kezi-felhuzos-masodpercmutatos-aranyozott-fem-szijjal-es-tokkal-nemi~II3106840
3106840
12324
462
Watches
Beschreibung: Nomeca női karóra, kézi felhúzós, másodpercmutatós, aranyozott fém szíjjal és tokkal, némi kopással, működik, d: 20 mm
: nagy_andras