Dr. Klöss Károly - Tóth Lajos (szerk.): Királyi Magyar Yacht Club évkö... https://www.darabanth.com/de/462-Fernauktion/462.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Schiffe-Plattensee~2000040/Dr-Kloss-Karoly-Toth-Lajos-szerk-Kiralyi-Magyar-Yacht-Club-evkonyve-1927-Bp-Kiralyi~II3106940
3106940
17358
462
Ships Balaton
Rufpreis:
8 000 HUF 21,68 EUR , 25,00 USD
Beschreibung: Dr. Klöss Károly - Tóth Lajos (szerk.): Királyi Magyar Yacht Club évkönyve 1927. Bp., Királyi Magyar Yaht Club. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
: szr