18397.
Beendet 462. Fernauktion
Plakat
6 000 HUF
cca 1910 Népiskolai szemléltető képek két lapja, rajtuk Garay Ákos (1866-1952) festőművész munkái (XXI. Puszta, XXVII: Arató ünnep.) Tervezték: Benedek - Kőrösi - Tomcsányi. Elemi népiskolai szemléltető fali képek. Bp., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), litográfiák, sérültek, javítottak, kopottak, 60x80 cmx2