Szegő Gizi (1902-1985): Thermo-calor. Art deco reklám plakát, 1930-35 körül. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Lapszéli kisebb szakadásokkal, sérülésekkel, közepén hajtásnyommal. 95x63 cm.