Tétel

Rufpreis:

3 200 HUF

18

Beschreibung:

cca 1925-1970 Húskönyv, Dvorzsák Ferenc hentes mester szalámi és húsnemű különlegességek (Bp. III., Szentlélek tér 1.), az elején 1925. évi bevételi-kiadási feljegyzések (2-29. old.), a füzet többi részében későbbi (cca 1960-70), kézzel írt receptek. Össz. 146 oldalnyi bejegyzéssel. Dvorzsák Ferenc óbudai hentes családjának hagyatékából. Egészvászon-kötésben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : bt