13322.
Beendet 462. Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 600 HUF
1898-1900 Régi emlékkönyv, bejegyzésekkel, kopott egészbőr-kötésben, sérült, szétvált kötésben, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, egy sérült lappal. Fedor Ágnes (1909-1990) író, újságíró édesanyja, Bauer Ilona hagyatékából.