cca 1960 ,,A kubai néphadsereg harcias amazonja", Alberto Korda felvétele, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, (Kotnyek Antal készítette a Magyarországon is bemutatott Kuba című fotó- és dokumentumkiállítás fotóanyagát), 21x15 cm
cca 1928 Moholy-Nagy László (1895-1946) magyar - német - amerikai fotográfus felvétele, a néhai Lapkiadó Vállalat központi fotólaborjának archívumából 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
Motorkerékpárok kettő (ez Csepel!) és három keréken, eltérő időben és helyen készült felvételek, 4 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm és 15x10 cm
1933 Zeppelin-Weltfahrten II. Vom ersten Luftschiff 1899 bis zu den Fahrten des LZ 127 "Graf Zeppelin" 1932. Dargestellt in einer Sammlung von 264 echten Bromsilber-Bildern und einem Metallfolie-Bild der Weltflug-Gedenkmunze. Dresden, 1933, Bilderstelle Lohse-ny., 1 (Ferdinand Graf von Zeppelin) t+7 sztl. lev.+39 t. + 4 (térkép) t.+1(táblázat)+2 (Zeppelin rajz és keresztmetszet) t. Német nyelvű cigarettakártya gyűjtemény, 264 gyűjthető képpel. Kiadói harántalakú papírkötésben, 15 kép hiánnyal, néhány képen firkákkal, sérült borítóval, egy két lap széle szintén sérült, az egyik műmellékelten beszakadás. / 1933 Zeppelin-Weltfahrten. Cigarette card album, worn cover, with pen notes, on some photos, 15 photos missing.
cca 1956-1975 A Szegedi Kenderfonógyárral kapcsolatos fotók: rendezvények, gyári gépek, életképek, stb.; össz. 55 db fotó (közte nagyméretűek), cca. 18x11 cm és 25x18 cm között
1980 Esterházy "Bunny" Marianne (1938-2021) grófnő, és férje Dominic Elliot-Elliot-Murray-Kynynmound (1931-2018, Minto 5. earljének a fia) lova, Henbit megnyeri a 201. epsomi derbyt, nagyméretű fotó paszpartuban, 50x40 cm. /1980 Henbit won the 201st Espom Derby. Henbit, the horses of Countess Marianne "Bunny" Esterházy (1938-2021) and her husband, Hon. Dominic Elliot-Elliot-Murray-Kynynmound (1931-2018, son of 5th Earl of Minto), larga photo in paspartu, 50x40 cm.
1944 A szegedi róm. kat. Árpádházi Szent Margit leánygimnázium érettségizett növendékei, tablófotó (festette: Bozó [Gyula], fényképezte: Mezei), 23,5x18 cm