Foto Zahl der Lose: 443
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3023199
13890
462
Photo
1929 A III. kerületi, óbudai egyházközség tagjai nagy méretű fotó 43x36 cm
3023201
13891
462
Photo
cca 1920 Budapest Óbudai plébános titeli czímzetes prépost portréja 29x34 cm
2968964
13892
462
Photo
A Szkladányi család fotóhagyatéka a XIX. sz végétől a XX. sz második feléig. Fotók, kabinetfotók, részben nevesítettek, feliratozottak. Legalább 60 db fotó
2865943
13893
462
Photo
3001356
13894
462
Photo
Népművészeti tárgyakról készült 4 db fotó, kézzel illusztrált és feliratozott kartonlapokra ragasztva, lapméret: 29x21 cm
3111606
13895
462
Photo
1959 A dombóvári áll. ,,Gőgös Ignác" általános gimnázium IV.a osztálya, tablófotó, kissé sérült kartonon, 22,5x17,5 cm (karton: 39x29 cm)
3048228
13896
462
Photo
cca 1920-1930 2 db természetfotó, RZ monogrammal jelzett, apró lapszéli sérülésekkel, 24x30 cm
3031140
13897
462
Photo
cca 1970 Észak-Korea, gyári életkép, kartonra ragasztott fotó, hátoldalon feliratozott, 38×28 cm
3031123
13898
462
Photo
cca 1970 Észak-Korea, életkép, kartonra ragasztott fotó, hátoldalon feliratozott, 32×25 cm
3065512
13899
462
Photo
1990 Csendes terror c. film 6 darab vitrinfotó, 18x24 cm
3109618
13900
462
Photo
1979 A Kenderfonó és Szövőipari Vállalat Pécsi Fonó- és Szövőgyára 50 éves évfordulójának emlékalbuma, beragasztott fotókkal, meghívóval, össz. kb. 30-35 db. Harántalakú, zsinórfűzéses albumban, 23x33,5 cm 3102027
13901
462
3200
Photo
"Tavaszi nagy gerjedelem", összeállítás eltérő időben készült felvételekből, 5 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 10x15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF