Foto

Zahl der Lose: 443

1929 A III. kerületi, óbudai egyházközség tagjai nagy méretű fotó 43x36 cm
13890.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1920 Budapest Óbudai plébános titeli czímzetes prépost portréja 29x34 cm
13891.

Rufpreis:
3 000 HUF

A Szkladányi család fotóhagyatéka a XIX. sz végétől a XX. sz második feléig. Fotók, kabinetfotók, részben nevesítettek, feliratozottak. Legalább 60 db fotó
13892.

Rufpreis:
6 000 HUF

13893.

Rufpreis:
8 000 HUF

Népművészeti tárgyakról készült 4 db fotó, kézzel illusztrált és feliratozott kartonlapokra ragasztva, lapméret: 29x21 cm
13894.

Rufpreis:
1 800 HUF

1959 A dombóvári áll. ,,Gőgös Ignác" általános gimnázium IV.a osztálya, tablófotó, kissé sérült kartonon, 22,5x17,5 cm (karton: 39x29 cm)
13895.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1920-1930 2 db természetfotó, RZ monogrammal jelzett, apró lapszéli sérülésekkel, 24x30 cm
13896.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1970 Észak-Korea, gyári életkép, kartonra ragasztott fotó, hátoldalon feliratozott, 38×28 cm
13897.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1970 Észak-Korea, életkép, kartonra ragasztott fotó, hátoldalon feliratozott, 32×25 cm
13898.

Rufpreis:
3 000 HUF

1990 Csendes terror c. film 6 darab vitrinfotó, 18x24 cm
13899.

Rufpreis:
2 000 HUF

1979 A Kenderfonó és Szövőipari Vállalat Pécsi Fonó- és Szövőgyára 50 éves évfordulójának emlékalbuma, beragasztott fotókkal, meghívóval, össz. kb. 30-35 db. Harántalakú, zsinórfűzéses albumban, 23x33,5 cm
13900.

Rufpreis:
5 000 HUF

"Tavaszi nagy gerjedelem", összeállítás eltérő időben készült felvételekből, 5 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 10x15 cm
13901.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF