Rexa Dezső: 101 kép a régi Pest-Budáról. Bp., 1959, Magyar Helikon. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 4600 példányban.