Tétel

Katalognummer:

18548.
Beendet 462. Fernauktion
Budapest 150

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Rexa Dezső: 101 kép a régi Pest-Budáról. Bp., 1959, Magyar Helikon. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 4600 példányban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : szr