Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3111575
22280
462
14000
Jewellery and precious metal items
Preismer ezüst (Ag) gyertyatartó pár, súlyozottak, jelzett, kopással, m: 8 cm, bruttó: 435 g 3111843
22281
462
6 darab ezüst (Ag) nyelű kés, jelzett, bruttó: 510g 3111841
22282
462
6 darab ezüst (Ag) nyelű evőeszköz, jelzett, bruttó: 230g
3111828
22283
462
Solingen ezüst (Ag) nyelű süteménykés. Jelzett, h: 27 cm, bruttó: 98g 3046000
22284
462
28000
Ezüst (Ag) vegyes ékszer tétel, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 112 g 3100234
22285
462
110000
Arany (Au) 14K nyaklánc, jelzett, h: 52 cm, nettó: 9,7 g 3081832
22286
462
Ezüst(Ag) gyűrű shamballa gyöngyökkel, jelzett, kőhiánnyal, méret: 52, bruttó: 3,1 g 3108170
22287
462
Ezüst(Ag) pecsétgyűrű, jelzett, méret: 63, nettó: 4,6 g
3048915
22288
462
Ezüst(Ag) habos kanál, jelzett, h: 13 cm, nettó: 18,2 g 3010582
22289
462
3114043
22290
462
38000
Arany (Au) 14 K gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,4 g 3114047
22291
462
Arany (Au) 8K gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF