Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 291

Preismer ezüst (Ag) gyertyatartó pár, súlyozottak, jelzett, kopással, m: 8 cm, bruttó: 435 g
22280.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

6 darab ezüst (Ag) nyelű kés, jelzett, bruttó: 510g
22281.

Rufpreis:
12 000 HUF

6 darab ezüst (Ag) nyelű evőeszköz, jelzett, bruttó: 230g
22282.

Rufpreis:
10 000 HUF

Solingen ezüst (Ag) nyelű süteménykés. Jelzett, h: 27 cm, bruttó: 98g
22283.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
9

Ezüst (Ag) vegyes ékszer tétel, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 112 g
22284.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Arany (Au) 14K nyaklánc, jelzett, h: 52 cm, nettó: 9,7 g
22285.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Ezüst(Ag) gyűrű shamballa gyöngyökkel, jelzett, kőhiánnyal, méret: 52, bruttó: 3,1 g
22286.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst(Ag) pecsétgyűrű, jelzett, méret: 63, nettó: 4,6 g
22287.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) habos kanál, jelzett, h: 13 cm, nettó: 18,2 g
22288.

Rufpreis:
5 000 HUF

22289.

Rufpreis:
4 000 HUF

Arany (Au) 14 K gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,4 g
22290.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Arany (Au) 8K gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 2 g
22291.

Rufpreis:
8 000 HUF
14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF