Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3111581
22267
462
48000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) kínáló. Jelzett, kopással, 16x16 cm, nettó: 245g
3101027
22268
462
44000
Hat darabos sterling ezüst (Ag) teáscsésze készlet, Lenox porcelán betéttel. Aranyozott széllel, jelzett, hibátlan. Nettó 300 g 3111850
22269
462
34000
Ezüst (Ag) merőkanál, 13 latos, jelzett, nettó: 170g 3111853
22270
462
34000
Ezüst (Ag) szószos kanál, jelzett, nettó: 170g 3110574
22271
462
34000
1897 Ezüst (Ag) fedeles kekszes üveg. Csiszolt kristály üveg B betűvel. Jelzett ezüst fedéllel, évszámos gravírozással, dianás jelzéssel. Nettő 136 g Hibátlan d: 14 cm, m: 17 cm 3106416
22273
462
30000
Ezüst (Ag) kínáló kosár üvegbetét nélkül. Jelzett, díszített XX. sz. eleje. 153 g 13x12 cm
3109987
22274
462
30000
Pipere készlet, Négy darabos, tükör, ruha kefék. Ezüst (Ag) Anglia, XX: sz. eleje. Jelzett. 3107031
22275
462
28000
3106603
22276
462
24000
Süteményes készlet hat személyes, 12 darabos. Jelzett bécsi ezüst (Ag) Adolf Kallai ékszerész díszdobozával 2995801
22277
462
22000
Ezüst (Ag) gyümölcskínáló rózsás d: 15 cm, 123 g Jelzett
3111587
22278
462
Ezüst (Ag) talpú pohár szett, köszörült üveg pohártesttel. Jelzett, m: 10 cm, bruttó: 230g 3041928
22279
462
14000
2 db ezüst (Ag) fűszertartó, hozzá való kanállal, belül aranyozott, Dianás jelzéssel. össz 60 g, 5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF