Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 291

Ezüst (Ag) kínáló. Jelzett, kopással, 16x16 cm, nettó: 245g
22267.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Hat darabos sterling ezüst (Ag) teáscsésze készlet, Lenox porcelán betéttel. Aranyozott széllel, jelzett, hibátlan. Nettó 300 g
22268.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Ezüst (Ag) merőkanál, 13 latos, jelzett, nettó: 170g
22269.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Ezüst (Ag) szószos kanál, jelzett, nettó: 170g
22270.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

1897 Ezüst (Ag) fedeles kekszes üveg. Csiszolt kristály üveg B betűvel. Jelzett ezüst fedéllel, évszámos gravírozással, dianás jelzéssel. Nettő 136 g Hibátlan d: 14 cm, m: 17 cm
22271.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Ezüst (Ag) kínáló kosár üvegbetét nélkül. Jelzett, díszített XX. sz. eleje. 153 g 13x12 cm
22273.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Pipere készlet, Négy darabos, tükör, ruha kefék. Ezüst (Ag) Anglia, XX: sz. eleje. Jelzett.
22274.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

22275.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Süteményes készlet hat személyes, 12 darabos. Jelzett bécsi ezüst (Ag) Adolf Kallai ékszerész díszdobozával
22276.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) gyümölcskínáló rózsás d: 15 cm, 123 g Jelzett
22277.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst (Ag) talpú pohár szett, köszörült üveg pohártesttel. Jelzett, m: 10 cm, bruttó: 230g
22278.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

2 db ezüst (Ag) fűszertartó, hozzá való kanállal, belül aranyozott, Dianás jelzéssel. össz 60 g, 5 cm
22279.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF