10771.
Beendet 462. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 200 HUF
11,38 EUR, 13,13 USD
Papp jelzéssel: Naplemente. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 32x24 cm