10860.
Beendet 462. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Miháltz Pál?): Játszó gyerek. Pasztell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 41×32 cm