10839.
Beendet 462. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Havas hegyvidék (Erdély v. Kárpátalja?), 1999. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 55×70 cm.