10828.
Beendet 462. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Dimihjev?): Vízparti város. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 37x27 cm