10835.
Beendet 462. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Alak. Vegyes technika, papír. 56,5x25,5 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.