10807.
Beendet 462. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
Olvashatatlan (G. Stein?) jelzéssel: Havas táj. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 47,5x33 cm