10868.
Beendet 462. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Olvashatatlan (Be...?) jelzéssel: Portré. Ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 23x17 cm