Kóbor jelzéssel: Magány. Olaj, karton. Jelzett, Keretben 38x29 cm https://www.darabanth.com/de/462-Fernauktion/462.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Kobor-jelzessel-Magany-Olaj-karton-Jelzett-Keretben-38x29-cm~II3107193
3107193
10794
462
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Kóbor jelzéssel: Magány. Olaj, karton. Jelzett, Keretben 38x29 cm
: nagy_andras