Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
50 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően XVIII. sz. festő: Női portré. Olaj, vászon, sérült. Hátoldalán régi gyűjteményi, kissé töredékes viaszpecséttel. 58x47,5 cm.