Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: I. Ferenc József portréja. Olaj, vászon.... https://www.darabanth.com/de/462-Fernauktion/462.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Jelzes-nelkul-XX-sz-eleje-I-Ferenc-Jozsef-portreja-Olaj-vaszon-Regi-kitamaszthato-~II3108601
3108601
10891
462
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: I. Ferenc József portréja. Olaj, vászon. Régi, kitámasztható, üvegezett fakeretben. 18,5x10,5 cm.
: nagy_andras