10704.
Beendet 462. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
120 000 HUF
325,20 EUR, 375,00 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz. közepe/vége: Salamon átka. Olaj, vászon. Sérült. Korabeli, antik, sérült fakeretben. 60x47 cm