10904.
Beendet 462. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
19 000 HUF
51,49 EUR, 59,38 USD
Jelzés nélkül, Ivan Konsztantyinovics Ajvazovszkij után: A kilencedik hullám. Olaj, vászon. Kisebb sérüléssel. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm.